I pojechało w świat ;-)

Następne auto spod naszych rąk pojechało w świat. Nie było łatwo zaprojektować grafiki, która współgrałaby z tym żółtym tłem…ale daliśmy radę. Jak zawsze 🙂

Wyszło SUPER! A Wam jak się podoba?