23 lata MS rockowo

Tym razem świętowaliśmy 23 lata MS rockowo!!!To były EMOCJE!!!Orkiestra symfoniczna 🎻 i dyrygent dawały czadu👌🎸gitara i wokale MEGA🖤🥁 perkusista wymiatał Była ENERGIA💥 Była MOC. Dostaliśmy niezłego kopa…tuurbo doładowanie🔥🔥Teraz będziemy działać z podwójną energią💪💪 i muzyką w ❣️Super! …że jesteście z nami :)))